plendetr

SERWIS

Stocznia świadczy bezpośredni serwis jachtów Cobrey na terenie naszego kraju. Weryfikujemy każde zgłoszenie i działamy najszybciej jak jest to możliwe będąc zawsze w stałym kontakcie z klientem. W nagłych sytuacjach działamy w ciągu 24 h, aby zapewnić najlepszy komfort naszym klientom.

Poza granicami naszego kraju profesjonalny serwis jachtów Cobrey zapewniają nasi dealerzy zlokalizowani w Europie oraz w Turcji. Poza obszarem działań naszej siatki dealerskiej stocznia Cobrey Yachts ma zaprzyjaźnione punkty serwisowe, które prowadzą profesjonalny serwis silników oraz świadczą kompleksowy serwis jachtów motorowych.
zimowanie
ZIMOWANIE

Dla klientów stoczni Cobrey w kraju oferujemy możliwość przezimowania jachtów na terenie naszej hali produkcyjnej oraz kompleksowego przygotowania jednostek do zimy.
transport
TRANSPORT

Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi transportowe wraz z załadunkiem, jak i rozładunkiem jachtów. Wszystko po to, aby nasi klienci czuli się komfortowo, a jachty Cobrey kojarzyły się im jedynie z samą przyjemnością korzystania na wodzie.
wodowanie
WODOWANIE
JACHTU
Aby zapewnić jak najwyższy komfort dla naszych klientów stocznia Cobrey oferuje usługę przygotowania jachtu i odbioru jednostki bezpośrednio na wodzie w uzgodnionym porcie jachtowym na terenie kraju. Klient odbierający jacht nie musi już martwić się o nic.
doposazenie
DOPOSAŻENIE
JACHTÓW
Zachęcamy do skontaktowania się bezpośrednio ze stocznią Cobrey w sprawie doposażania jachtów naszej produkcji. Jako producent możemy wspólnie omówić potrzeby armatorów i zaproponować satysfakcjonujące rozwiązania.
envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram