plendetr

Stocznia Cobrey

stocznia1
Stocznia Cobrey to marka, która działa w segmencie luksusowych łodzi i jachtów motorowych od 2004 roku. Przez wszystkie lata Cobrey skupia się na produkcji jednostek przygotowanych zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Inwestując jednocześnie w design, jakość i znakomitą pływalność jednostek.

Główne cele stoczni Cobrey Yachts to nowoczesny design przy zachowaniu funkcjonalności.
stocznia2
Chcemy, aby jednostki naszej produkcji przyciągały uwagę, a zarazem spełniały wszelkie niezbędne funkcje do wygodnego i aktywnego spędzania wolnego czasu, zarówno nad polskimi zalewami i jeziorami, jak i na morzach i zatokach morskich w kraju i za granicą.
stocznia3
Proponujemy Państwu bardzo bogatą gamę wyposażenia dodatkowego – zawierającą wiele elementów niespotykanych do tej pory w jednostkach tej klasy. Aktywne uczestnictwo na różnego rodzaju Targach i Wystawach w kraju i za granicą pozwala nam śledzić światowe trendy. Najnowsze rozwiązania i technologie staramy się sukcesywnie wdrażać w nasze projekty i procesy produkcyjne.

Produkowane przez nas jachty wykonane są zgodnie z wymogami norm unijnych, co jest potwierdzone znakiem CE.
stocznia4
Od samego początku istnienia stoczni dbamy, o to aby marka Cobrey Yachts była wyznacznikiem najwyższej jakości zastosowanych materiałów, osprzętu i wykończenia, dlatego współpracujemy jedynie z samymi renomowanymi firmami krajowymi oraz zagranicznymi.

COBREY... INSPIRED BY POWER… POWERED BY PASSION

Organizacja

DZIAŁ
SPRZEDAŻY
DZIAL-SPRZEDAZY
Głównym zadaniem naszego działu sprzedaży jest nie tylko sprzedaż ale przede budowanie relacji z naszymi bezpośrednimi klientami oraz z dealerami, którzy tworzą sieć dealerską Cobrey. Jesteśmy dla naszych potencjalnych klientów oraz obecnych armatorów jachtów Cobrey skarbnicą wiedzy na temat naszych jednostek, ich danych technicznych, wyposażenia oraz osiągów.
BIURO
PROJEKTOWE
BIURO-PROJEKTOWE
Jachty motorowe marki Cobrey zaprojektowane są w całości przez naszego projektanta Alessandro Inno, począwszy od kształtu i konstrukcji kadłuba, wkładki oraz pokładu, po dobór wyposażenia, materiałów i rozmieszczenie każdego z elementów wyposażenia na jachcie. Włoski smak, design i elegancja widoczna jest w każdym elemencie naszych jednostek.
ZARZĄD I
ADMINISTRACJA
ZARZAD-I-ADMINISTRACJA
Dział ten jest odpowiedzialny za większość obowiązków związanych z organizacją ‘życia’ stoczni Cobrey. Organizując pracę w stoczni zapewniamy odpowiedni obieg dokumentów oraz zarządzanie. Zajmujemy się również w szerokim pojęciu firmowymi wnętrzami: halą, biurem, sprzętem oraz kierujemy się bieżącymi potrzebami naszej organizacji.
DZIAŁ
LOGISTYKI
DZIAL-LOGISTYKI
Dział logistyki jest jednym z kluczowych ogniw w całej organizacji stoczni Cobrey. Zależy nam na zapewnieniu ciągłości gospodarce magazynowej, optymalizacji przepływu towarów oraz organizacji transportów w taki sposób, aby produkcja jachtów była realizowana zgodnie z planem. Strategia zaopatrzenia zaimplementowana w stoczni to Just In Time.
DZIAŁ
PRODUKCJI
DZIAL-PRODUKCJI
Produkcja jachtu to złożony proces technologiczny, dlatego dbamy o to, aby każdy jego etap został precyzyjnie zrealizowany zgodnie z przyjętą specyfikacją, dokumentacją i najwyższą jakością.
ZARZĄDZANIE
PROJEKTAMI
ZARZADZANIE-PROJEKTAMI
Zindywidualizowane podejście do każdej realizowanej jednostki pozwala nam szczegółowo zająć się każdym projektem. Dział Zarządzania Projektami jest zdeterminowany, aby efektywnie osiągnąć wyznaczony przez klienta cel.
SERWIS

SERWIS
Stocznia świadczy bezpośredni serwis jachtów Cobrey na terenie naszego kraju. Weryfikujemy każde zgłoszenie i działamy najszybciej jak jest to możliwe będąc zawsze w stałym kontakcie z klientem. W nagłych sytuacjach działamy w ciągu 24 h, aby zapewnić najlepszy komfort naszym klientom.

HISTORIA

Stocznia Cobrey rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Jednym z pierwszych podjętych kroków było nawiązanie współpracy z cenionymi producentami silników oraz osprzętu jachtowego, co gwarantowało wysoką jakość jednostek od samego początku uruchomienia produkcji. Na liście stałych dostawców stoczni znalazły się takie marki jak: Mercruiser, Volvo Penta, Webasto, Raymarine i wielu innych.

Już w pierwszym roku działalności na targach „Messe Hanseboot” w Hamburgu stocznia Cobrey Yachts zaprezentowała z dużym sukcesem swój pierwszy jacht motorowy – sportowy cruiser Cobrey 250 SC.
W pierwszych latach działalności stocznia skupiła się na rozwoju sprzedaży, opracowaniu procesów produkcyjnych oraz poszerzeniu gamy produktowej.

W 2005 roku pierwszy Cobrey 250SC stanął na europejskich wodach. Rok póżniej nastąpiła premiera kolejnego modelu - sportowego bowridera Cobrey 185BR. W kolejnym roku do oferty dołączył Cobrey 235CC - klasyczny daycruiser.

Lata 2005-2008 to czas szybkiego rozwoju stoczni na europejskich rynkach oraz udoskonalania produkcji.

W tym okresie zaprezentowano jacht Cobrey 260SC - następcę modelu 250SC - który ugruntował obecność marki w Europie.

W 2010 roku stocznia podjęła współpracę z angielskim projektantem w zakresie produkcji eleganckich i komfortowych jachtów typu Flybridge. Zaowocowało to wprowadzeniem do oferty dwóch jednostek: Cobrey 42FLY i Cobrey 45FLY. Nazwanych jako linia "Classic".
Rok 2012 to przełomowy etap rozwoju stoczni - stocznia rozpoczęła wówczas współpracę ze światowej sławy, włoskim studiem projektowym Ino Group. Od tego momentu wszystkie nasze projekty kompleksowo powstają we Włoszech - począwszy od nowoczesnych konstrukcji kadłubów do najdrobniejszych elementów wykończenia.

II Generacja marki to zupełnie nowa linia modelowa, zapoczątkowana produkcją modelu Cobrey 33 HT. Jego premiera odbyła się w 2014 roku na targach Boot Duesseldorf.

Nowa linia jachtów szybko zdobyła uznanie na rynku jachtowym, głównie za sprawą charakterystycznego designu oraz jakości jednostek.

Od tego momentu celem stoczni jest budowa pozycji w segmencie Premium, w przedziale jachtów 28-70 stóp.
Po zauważalnym sukcesie modelu Cobrey 33HT, potwierdzonym licznymi nagrodami, w 2015 roku przyszedł czas na premierę mniejszego modelu II generacji - Cobrey 28SC. To luksusowy sportcruiser , który został od podstaw zaprojektowany oraz jest budowany w technologi jachtów klasy 50-70 stóp.

Konsekwentna realizacja strategii marki to premiera w 2019 roku największego jak dotychczas modelu - Cobrey 50FLY . Jachtu będącego krokiem milowym w ugruntowaniu pozycji marki Cobrey w segmencie Premium.

Obecnie intensywnie pracujemy nad poszerzeniem oferty jachtów o kolejne 3 nowe modele.

Technologia

technologia_1
Produkcja łodzi i jachtów motorowych marki Cobrey Yachts jest złożonym technologicznie procesem, na który składa się wiele etapów. Każdy z nich ma swoje założenia, procedury, punkty kontroli jakości oraz doświadczony zespół profesjonalistów.
technologia_2
Stocznia wdraża najnowsze technologie, aby stale udodoskonalać swoje produkty.

Jesteśmy świadomi, że wysoki poziom rozwiązań technologicznych jest widoczny w końcowym produkcie, w precyzji wykonania, jak również tworzy przewagę konkurencyjną na rynku.

Design

Jachty motorowe COBREY wyróżniają się bardzo eleganckim, ale i sportowym designem.

Zawsze zwracaliśmy szczególną uwagę na stylistykę naszych jednostek. To właśnie dzięki pięknej linii jachtów, dopracowaniu każdego elementu oraz stosowaniu najwyższej jakości materiałów jesteśmy docenieni przez naszych klientów.
Współpraca ze światowej sławy włoskim studiem projektowym INO GROUP jest potwierdzeniem tego, że COBREY dba o nowoczesny design swoich jachtów.

Niekwestionowaną zaletą naszych jachtów jest indywidualizm, co oznacza, że każdy jacht jest produkowany na zamówienie. Klient wybiera kolorystykę, materiały stosowane na jachcie, dlatego każdy jacht jest inny, wyjątkowy i stworzony na specjalne życzenie klienta.
technologia2
technologia1
envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram