Stocznia Cobrey


Stocznia Cobrey to marka działająca w segmencie luksusowych łodzi i jachtów motorowych od 2004 roku. Przez wszystkie lata Cobrey skupia się na produkcji jednostek przygotowanych zgodnie z indywidualnymi potrzebami przyszłych armatorów. Inwestując w design, jakość i znakomitą pływalność jednostek.

Główne cele stoczni Cobrey to nowoczesny design przy zachowaniu wymaganej funkcjonalności.


Chcemy, aby nasze jednostki przyciągały uwagę i zarazem spełniały wszelkie wymagane funkcje do wygodnego i aktywnego spędzania wypoczynku, zarówno nad polskimi zalewami i jeziorami, jak i na morzach i zatokach morskich w kraju i za granicą.


Proponujemy Państwu bardzo bogatą gamę wyposażenia dodatkowego – zawierającą wiele elementów niespotykanych do tej pory w jednostkach tej klasy. Aktywne uczestnictwo na różnego rodzaju Targach i Wystawach w kraju i za granicą pozwala nam śledzić światowe trendy. Najnowsze rozwiązania i technologie staramy się sukcesywnie wdrażać w nasze projekty i procesy produkcyjne.

Produkowane przez nas jachty wykonane są zgodnie z wymogami norm unijnych, co jest potwierdzone znakiem CE.


Od samego początku istnienia stoczni dbamy, aby marka Cobrey była wyznacznikiem najwyższej jakości stosowanych materiałów, osprzętu oraz wykończenia, dlatego współpracujemy z samymi renomowanymi firmami krajowymi oraz zagranicznymi.

COBREY... INSPIRED BY POWER… POWERED BY PASSION

stocznia1.jpg

stocznia2.jpg

stocznia3.jpg

stocznia4.jpg


ORGANIZACJA

DZIAL-SPRZEDAZY.jpg


DZIAŁ SPRZEDAŻY


Najważniejszy dział w organizacji stoczni zajmuje się utrzymywaniem kontaktów z bezpośrednimi klientami oraz z dealerami, którzy tworzą sieć dealerską Cobrey. Jesteśmy dla naszych potencjalnych klientów oraz obecnych armatorów jachtów Cobrey skarbnicą wiedzy na temat naszych jednostek, ich danych technicznych, wyposażenia oraz osiągów.

BIURO-PROJEKTOWE.jpg


BIURO PROJEKTOWE


Jachty motorowe Cobrey zaprojektowane są w całości przez naszego projektanta Alessandro Inno, począwszy od kształtu i konstrukcji kadłuba, wkładki oraz pokładu, po dobór wyposażenia, materiałów i rozmieszczenie każdego z elementów wyposażenia na jachcie. Włoski smak, design i elegancja widoczna jest w każdym elemencie naszych jednostek.

ZARZAD-I-ADMINISTRACJA.jpg


ZARZĄD I ADMINISTRACJA


Dział ten jest odpowiedzialny za większość obowiązków związanych z organizacją ‘życia’ stoczni Cobrey. Organizując pracę w stoczni zapewniamy odpowiedni obieg dokumentów oraz zarządzanie. Zajmujemy się również w szerokim pojęciu firmowymi wnętrzami: halą, biurem, sprzętem oraz kierujemy się bieżącymi potrzebami naszej organizacji.

DZIAL-LOGISTYKI.jpg


DZIAŁ LOGISTYKI


Dział logistyki jest jednym z kluczowych ogniw w całej organizacji stoczni Cobrey. Zależy nam na zapewnieniu ciągłości gospodarce magazynowej, optymalizacji przepływu towarów oraz organizacji transportów w taki sposób, aby produkcja jachtów była realizowana zgodnie z planem. Strategia zaopatrzenia zaimplementowana w stoczni to Just In Time.

DZIAL-PRODUKCJI.jpg


DZIAŁ PRODUKCJI


Produkcja jachtu to złożony proces technologiczny, dlatego dbamy o to, aby każdy jego etap został precyzyjnie zrealizowany zgodnie z przyjętą specyfikacją, dokumentacją i najwyższą jakością.ZARZADZANIE-PROJEKTAMI.jpg


ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI


Zindywidualizowane podejście do każdej realizowanej jednostki pozwala nam szczegółowo zająć się każdym projektem. Dział Zarządzania Projektami jest zdeterminowany, aby efektywnie osiągnąć wyznaczony przez klienta cel.

SERWIS.jpg


SERWIS


Stocznia świadczy bezpośredni serwis jachtów Cobrey na terenie naszego kraju. Weryfikujemy każde zgłoszenie i działamy najszybciej jak jest to możliwe będąc zawsze w stałym kontakcie z klientem. W nagłych sytuacjach działamy w ciągu 24 h, aby zapewnić najlepszy komfort naszym klientom.

Historia

cobrey_260_BW.jpg


Stocznia Cobrey rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Od samego początku firma podjęła współpracę z renomowanymi dostawcami na rynku jachtowym, którzy zapewniają najwyższą jakość oferowanych produktów. Na liście stałych dostawców stoczni znalazły się takie marki jak: Mercruiser, Volvo Penta, Webasto Raymarine i wiele innych. Już w pierwszym roku działalności stocznia zaprezentowała z dużym sukcesem swój pierwszy jacht na targach „Messe Hanseboot” w Hamburgu – Cobrey 250 SC.

185_BW.jpg


W latach 2004-2010 Cobrey budował swoją sieć sprzedaży na rynkach zagranicznych. Dzięki aktywnemu uczestniczeniu w międzynarodowych targach zyskał szeroko rozwiniętą siatkę dealerską.

Rok 2005 był powodem do dumy dla stoczni, ponieważ pierwsza jednostka Cobrey 250 SC stanęła na europejskich wodach. Rok później nastąpiła premiera kolejnego modelu- Cobrey 185 BR, a w 2007 roku firma poszerzyła swoją ofertę kolejny model- Cobrey 235 CC, który swoją światową premierę miał na targach Boot Duesseldorf.

historia_3BW.jpg


Lata 2005- 2008 to czas szybkiego rozwoju stoczni na europejskim rynku jachtowym oraz budowanie rozpoznawalności marki Cobrey. W tym samym czasie pojawił się kolejny model jachtu- Cobrey 260 SC, który szybko stał się flagowym modelem stoczni i z ogromnym sukcesem podbił rynek Polski.

W roku 2010 firma podjęła współpracę ze znanym angielskim projektantem w zakresie eleganckich i komfortowych jachtów typu Flybridge zaowocowanej wprowadzeniem do oferty dwóch ekskluzywnych jednostek: Cobrey 42 FLY i Cobrey 44 FLY.

Rok 2012 to przełomowy etap rozwoju stoczni - rozpoczęcie współpracy ze światowej sławy włoskim studiem projektowym Ino Group, które zaprojektowało specjalnie dla stoczni nowoczesne jachty Cobrey 33 HT oraz Cobrey 32 SC. Już w roku 2014 na światowych Targach w Dusseldorfie za prezentowaliśmy szerszej widowni model Cobrey 33 HT.

WiW_2014.jpg


Nowa linia jachtów Cobrey zaprojektowana przez włoskiego projektanta zdobyła bardzo dużą popularność. Po ogromnym sukcesie modelu Cobrey 33 HT, w 2015 roku przyszedł czas na premierę bliźniaczego, mniejszego modelu- Cobrey 28 SC, który przez wielu został okrzyknięty najlepszym cruiserem w swojej klasie.

W latach 2014-2016 sieć dealerska stoczni poszerzyła się o nowe obszary: Turcja, Holandia oraz Szwajcaria., a od roku 2016 stocznia zyskała również przedstawiciela na obszar Węgier.

W pierwszym kwartale 2016 roku stocznia wypuściła również najnowszy jacht motorowy Cobrey 42 FLY, który zaszczycił już swoją obecnością europejskie wody.

Obecnie pracujemy nad poszerzeniem oferty jachtów o kolejne 3 jeszcze większe i mocniejsze modele.

Szczegóły już wkrótce. Zapraszamy!


Technologia

technologia_1.jpg


Produkcja łodzi i jachtów motorowych COBREY jest złożonym procesem technologicznym, na który składa się wiele etapów. Każdy z nich ma swoje założenia, procedury, punkty kontroli jakości oraz doświadczony zespół profesjonalistów.

technologia_2.jpg


Stocznia wdraża najnowsze technologie, aby stale doskonalić swoje produkty.

Jesteśmy świadomi, że wysoki poziom rozwiązań technologicznych jest widoczny w końcowym produkcie, w precyzji wykonania, jak również tworzy przewagę konkurencyjną na rynku.


Design


Jachty motorowe COBREY wyróżniają się bardzo eleganckim, ale i sportowym designem.

Zawsze zwracaliśmy szczególną uwagę na stylistykę naszych jednostek. To właśnie dzięki pięknej linii jachtów, dopracowaniu każdego elementu oraz stosowaniu najwyższej jakości materiałów jesteśmy docenieni przez naszych klientów.


Współpraca ze światowej sławy włoskim studiem projektowym INO GROUP jest potwierdzeniem tego, że COBREY dba o nowoczesny design swoich jachtów.

Niekwestionowaną zaletą

naszych jachtów jest indywidualizm. Każdy jacht jest produkowany na

zamówienie. Klient wybiera kolorystykę, materiały stosowane na jachcie,

dlatego każdy jacht jest inny, wyjątkowy i stworzony na specjalne

zamówienie pod klienta.

technologia2.jpg

technologia1.jpg


Prasa o nas


Jachting motorowy 03/2017


KATALOG JACHTY 2017


TEST COBREY 28 SC- WAVE


NOWA ODSŁONA STOCZNI